Biz Kimiz?

Roket Hızında Yükselme

Organik ve Arama Reklamlarında ilk görüntülenen sonuçlar arasında yerinizi alın.

Setifikalı Destek

Dijital hizmetlerimizi sertifikalı uzmanlar ile sağlıyoruz.

24/7 Butik Destek

Müşteri Paneli, Whatsapp Bussinies, E-Posta ve Telefon ile kesintisiz destek sağlıyoruz.

Dijital Strateji

Dijital Dünyadaki ayak izlerinizi sağlam ve planlı atmanızı sağlıyoruz.
Yetkinliklerimiz

Biz dinamik & çalışkan,
yetenekli bir ekibiz

Grafik Tasarım
0%
Seçim Kampanyası Başarı Oranı
0%
Optimizasyon Başarısı
0%
Prodüksiyon Çeşitliliği
0%
Sertifikasyon Hakkında

Konuyu uzmanlarına
bıraktığınızdan emin olun

  • Misyon
  • Vizyon
  • Kurucu Öz Geçmişi
Dijital Dünyanın kaynaklarının herkes tarafından ulaşılabilir olması için çalışıyoruz
İyi bir dijital ayak izi bırakmak için ciddi görsel ve yazılı içerikler üretmek gerekiyor. Bu başarıya ulaşmak için büyük firmalarla çalışmak gerektiğini düşünen büyük bir kitle var. Aynı zamanda bizimde hedef kitlemizi oluşturuyorlar. 242 Fikir güzel işler başarmak için Freelance çözümler üretiyor.
Herkes tarafından ulaşılabilen kaliteki fikirler ve yetenekli çalışmalar sonucunda en iyi Dijital Anlatım biçimi için çalışıyoruz.
Doğru soruları sorarak doğru cevaplara ulaşabilirsiniz. Hiç kimse veya hiçbir firma "İyi Bir Dijital Dünya Yaşamı" için, büyük masraflar altından kalkmak zorunda olan firmalarla çalışmaya mahküm kalmamalı. Telefon santrallerinin bile dijitalleştiği iletişim çağında genel geçer prosedürlerle zaman kaybetmemeliyiz.
Bilişim sektörü ile ilişkim 1991 yılında merakla sıranın bana gelmesini beklediğim Prehistoric oyunu ile başladı. (Özlem gidermek isteyenler için link https://classicreload.com/prehistorik.html).
1981 İstanbul'da doğdum. kendimi bildim bileli bilişim sektöründeyim. 1 ve 0 ile başlayan eğitim hayatım hala doyamadan sepetime eklediğim sertifikalarla devam ediyor. SPSS'den Vektörel çizim programlarına, Network altyapısından Dijital reklamlara çok geniş yelpazede birçok projede yer aldım. Sektörümüzün en önemli eksikliği olan devamlılık problemini Freelance olarak uzun yıllar hizmet verdiğim müşterilerimin desteği ile ciddi bir problem olmaktan çıkarıyorum.

Sizin için çok derin olmayan ücretsiz
yüzeysel bir analiz yapabiliriz.
İstemeniz Yeterli!