Sıkça Sorulan Sorular

01. Profesyonel bir websitesi için ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor?

Websiteleri farklı hedef ve hizmet alanına göre değişik bileşenler içerir. Bir iş kolu için Canlı Destek modülü gerekmezken diğer bir firma için bu kaçınılmaz olabilir. Bazı sitelerin içerikleri statik olurken bazı siteler için değişken içeriğin yönetilebilmesi için yönetim paneli gerekmektedir. Fiyatlar bu yüzden standart olmayıp tamamen isteğinize göre fiyatlandırılır. Fakat şunu belirtmek isteriz ki biz freelance çalışanlar yüklü genel giderlerimiz olmadığı için size bu maliyetleri yansıtmayız.

02. Dijital Reklam yapmak için ne kadar para harcamam gerekiyor?

Genel olarak Dijital Reklam mecraları açık arttırma üzerine kurulu olduğu için kesin bir fiyat vermek güçtür. Yanlız detaylı analiz yazılımları kullandığımız dijital reklamlar için aşağı yukarı ne kadarlık bir bütçeye ihtiyacınız olduğunu Söyleyebiliyoruz. Sektörünüze ve tanıtımını planladığınız hizmet ya da ürünün güncel CPC(Cost Per Click) tıklama ücretlerine göre size tahmini veriler sunuyoruz. Reklamın yayınlanmasından sonra hedefimize göre bu bütçeleri kısıyor ya da arttırıyoruz. Bu bütçeleme kararlarını yine sizin onayınızla gerçekleştiriyoruz.

04. Firmamızın bünyesinde bilgi İşlem uzmanı bulunmuyor. Siz bu hizmeti nasıl sunuyorsunuz?

Günümüzde hemen hemen her ihtiyaç otomasyona bağlanmış durumda. Artık telefon santralleri bile uzaktan programlanabiliyor. Size vereceğimiz IT danışmanlığı ile birçok işinizi Dijitalleştirip ek maliyetler üstlenmeden sizi geleceğe taşıyabiliriz. Bizim için bilgisayarlarınızı açtığımız heryer ofisimiz.

05. Freelance hizmetinden çekiniyorum. Aldığım hizmetin garantisi nedir?

Her iş birlikteliğimize sözleşmeli olarak başlıyoruz. Freelance hizmet alarak, sadece ödediğiniz faturalarda düşüklük gözlemlersiniz. Aldığınız hizmet kalitesi kesinlikle düşmez.
242 Kurucuları olarak bugüne kadar rettiğimiz tüm ieçriklerin desteğini sağlamış ve müşterilerimize eşsiz butik hizmet vermiş bulunmaktayız.Alacağınız hizmet veya ürün Tescilli Marka olan 242 Dijital Danışmanlık ve Fikir Fabrikası güvencesindedir.
Sorularınızı Bekliyoruz

Aklınızda hala sorular mı var?
Sorun anlatalım!